Zegarek na prezent na święta dla chłopca

Wszystkie dzieci wprost ubóstwiają okres Bożego Narodzenia. Dlaczego? Odpowiedź jest raczej oczywista. Okres świąt wiąże się z prezentami, a doskonale wiemy, że każdy młody człowiek pragnie zostać obdarowany czymś wyjątkowym. Wybór prezentu na święta dla dziecka często nie jest najłatwiejszym zadaniem. Chcemy podarować dziecku coś, co się spodoba, a przede wszystkim zostanie z dzieckiem na dłużej? Jednym z lepszych prezentów są zegarki dziecięce. Gwarantujemy, że każdy chłopiec oraz młody mężczyzna, który zostanie obdarowany smartwatchem będzie zachwycony. Szczególnie, że zegarki w naszej ofercie posiadają ogrom niesamowitych funkcji, które sprawdzą się w każdej sytuacji - w domu, w szkole czy podczas zabawy.

Najpopularniejsze marki zegarków dziecięcych to: Garett, Rubicon oraz Giewont. Przedstawiamy najlepsze propozycje zegarków na prezent dla chłopca.

Zegarek dla dziecka Smartwatch dla dzieci Garett Kids Life Max 4G Rt Czarny

Zegarek z GPS - bezpieczny prezent dla chłopca

Zaawansowane metody geolokalizacji pozwalają na błyskawiczne zlokalizowanie dziecka w dowolnym miejscu na ziemi. W zegarku znajdują się również funkcje takie jak GEO Ogrodzenie, czy zdalny podsłuch. W pierwszej funkcji rodzic ustala bezpieczny obszar, w obrębie którego może poruszać się dziecko. Jeśli Twoja pociecha wydostanie się poza wyznaczony obszar - rodzic lub opiekun dostaje powiadomienie. Zdalny podsłuch natomiast pozwala na usłyszenie, co dzieje się z dzieckiem, kiedy jesteśmy zaniepokojeni. Zegarek został wyposażony również w przycisk bezpieczeństwa, które dziecko można nacisnąć w każdej chwili jeśli będzie potrzebować pomocy. Nie ważne czy poszukujesz prezentu dla własnego dziecka, bratanka czy chrześniaka. Taki podarunek będzie idealny zarówno dla samego chłopca, jaki jego rodziców. Bezpieczeństwo najmłodszych jest naszym priorytetem.

Smartwatch dla chłopca z kartą SIM i funkcją dzwonienia

Za pomocą zegarków dziecięcych można odbierać i wykonywać połączenia. Dzięki temu pozostaniesz w kontakcie ze swoim dzieckiem w każdej chwili, bez wymówek, a to wszystko z poziomu nadgarstka!

Zegarek dla dziecka Smartwatch dla dziecka Garett Kids Focus 4G RT

Smartwatch dla nastolatka - wspieraj zdrowy tryb życia dziecka

Jeśli Twoje dziecko posiada smartfon i martwisz się, że spędza na nim zbyt wiele czasu - zamień go na zegarek. Zegarek nie daje możliwości przeglądania Internetu. Posiada natomiast wszystkie najpotrzebniejsze funkcje, które zastąpią smartfon. W nowoczesnych zegarkach dla dzieci znajduje się kalkulator lub gra edukacyjna, które z pewnością pomogą w nauce. Smartwatche pozwalają również na wyświetlenie planu lekcji. Smartwatche dla dziecka to także przykładowo stoper, krokomierz czy pulsometr. Dzięki tym funkcjom możesz w łatwy sposób zachęcić dziecko do prowadzenia aktywnego trybu życia. Wyścigi na czas, oraz kto zrobi więcej kroków? Brzmi jak fantastyczna zabawa, która również motywuje do ćwiczeń!

Podaruj dziecku nowoczesny smartwatch i zadbaj o jego zdrowie i bezpieczeństwo!

Zegarek na prezent idealny dla nastolatka

W naszej ofercie znajdują się również propozycje dla nieco starszych chłopców. Zegarki z kopertami w różnych kolorach i kształtach to prawdziwa gratka, ponieważ każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Oto wszystkie polecane przez nas modele dla chłopców i nastolatków:

Podsumowanie

Naszym zdaniem jednym z lepszych prezentów dla chłopca i nastolatka jest zegarek. Ogrom kolorów i modeli do wyboru z łatwością pozwolą Ci znaleźć ten właściwy model. Masz pytania lub nie możesz się zdecydować? Napisz do nas. Z przyjemnością pomożemy wybrać odpowiedni model dla Twojej pociechy.

Cztery propozycje kolorystyczne zegarków Garett Kids dla dzieci