Vostok Europe Almaz – elegancja i prawdziwe piękno w kosmicznym stylu

Marka Vostok jak zwykle zaskakuje kolejnymi oryginalnymi projektami. Tym razem możemy podziwiać serię Vostok Europe Almaz, która jest prawdziwym hołdem dla piękna kosmosu. Kolejne inspiracje ze świata natury zachwycają. 

W kolekcji Vostok Europe Almaz możemy znaleźć takie modele jak:

Zegarek Vostok 6S16S10-320E693 Europe Almaz Ceres Asteroid - poświęcony karłowatej planecie Ceres.

Vostok Europe 6S10-320E693 Almaz Ceres Asteroid Edycja Specjalna

Zegarek Vostok 6S10-320E694 Europe Almaz Chrono Halleys Comet - poświęcony komecie Halleya. 

Vostok Europe 6S10-320E694 Almaz Chrono Halleys Comet Edycja Specjalna

Vostok 6S11-320C677 Europe Almaz Space Station - poświęcony załogowym stacjom kosmicznym.

Vostok Europe NH35A-320A678 Almaz Space Station Limited Edition

Vostok Europe Almaz Ceres Chrono

Planeta karłowata Ceres to największa asteroida znajdująca się pomiędzy orbitą Marsa i Jowisza.  Planeta Ceres była brakującym elementem reguły Titiusa-Bodego, która określa odległości, w jakich planety Układu Słonecznego krążą wokół gwiazdy. Ceres początkowo była uważana za kometę, jednak później sklasyfikowano ją jako planetoidę, a w 2006 roku już jako planetę karłowatą. Jej powierzchnia pokryta jest warstwą regolitu, czyli zwietrzałej skały, z dużymi ilościami węgla. Zdjęcia sond kosmicznych pokazują, że Ceres ma ziarnistą powierzchnię w odcieniach szaro-czarno-brązowych. Nie będzie zaskoczeniem, że tarcza zegarka została wykonana z szarego marmuru Hermes, który wydaje się być prawdziwą powierzchnią planety Ceres!

Vostok Europe Almaz Chrono Halleys Comet

Model zegarka Vostok Europe Almaz zainspirowany został kometą Halleya - ciałem niebieskim, które można zobaczyć z ziemi co około 75 lat. Na tarczy zegarka, tuż obok godziny 4 znajduje się jasnobłękitna kometa Halleya, przypominająca tą, która została zbadana przez sondę Giotto w 1986 roku i która "ciągnie" za sobą biało-żółto-błękitny wieniec gazów i pyłów. Tarcza zegarka została wykonana z rzadkiego minerału - awenturynu. Minerał w niebieskim kolorze jest pełen niewielkich białych drobinek, dzięki temu tarcza zdaje się iskrzyć różnymi kolorami, podobnie jak warkocz komety. 

Vostok Europe Almaz Space Station

Zegarek Vostok Europe Almaz Space Station został zainspirowany załogowymi stacjami kosmicznymi. Almaz to po polsku diament. Na orbicie umieszczono łącznie 3 stacje kosmiczne Almaz. W kolekcji Vostok Europe Almaz Space Station można znaleźć wiele różnych propozycji kolorystycznych, które przykuwają wzrok męskim, solidnym i oryginalnym designem.

Limitowana edycja Vostok Europe Almaz - piękno kosmosu zamknięte w zegarku

Zegarki Vostok Europe z kolekcji Almaz Limited Edition to czasomierze, które zaskakują kolorystyką i wykonaniem. Najważniejszą zaletą tych czasomierzy są szeroka koperta i niepowtarzalny styl, który świetnie sprawdzi się w wersji zarówno eleganckiej, jak i sportowej. W zegarkach zastosowano najwyższej jakości materiały. Producenci zadbali także o wysoką klasę wodoszczelności - 20 ATM, która pozwala na swobodne pływanie i nurkowanie. W zależności od modelu możemy spotkać mechanizm kwarcowy lub automatyczny. W większości czasomierzy został zastosowany skórzany pasek. 

W dwóch modelach zastosowano stalową bransoletę mesh.

Vostok Europe Almaz - niepowtarzalne piękno i wysoka funkcjonalność

W zegarkach z linii Vostok Europe Almaz można znaleźć funkcjonalności takie jak obrotowy bezel, datownik, chronograf, czy zegar 24H . Datownik wskaże Ci aktualny dzień miesiąca. Chronograf to manualny stoper, który pozwala na odmierzać czas z niebywałą precyzją. Obrotowy pierścień do pomiaru czasu, również genialnie sprawdzi się podczas uprawiania sportów. Natomiast zegar 24H pokaże czas w formacie 24-godzinnym. Indeksy godzinowe i wskazówki zostały pokryte lumenem, dzięki czemu godzina będzie bardzo dobrze widoczna, nawet w ciemności.

Zegarki Vostok Europe - z pasji do zegarmistrzostwa

Zegarki Vostok Europe to oferta dla mężczyzn, którzy cenią sobie nowoczesny, oryginalny design. Do innych kultowych serii marki Vostok Europe należą m.in.: Anchar, Lunokhod-2, Energia czy Engine. Każda z nich charakteryzuje się indywidualnym stylem i doskonałymi parametrami technicznymi. Marka Vostok to litewska marka, która od lat ciągle zaskakuje ciekawymi projektami, które w każdym calu zasługują na pochwałę dla ponadprzeciętnego designu i prawdziwej oryginalności.

Limitowana edycja Vostok Europe Almaz - hołd dla piękna kosmosu.