Najlepsze smartwatche dla dzieci – #back2school ranking – prezent dla dziecka

Chcesz, aby Twoje dziecko posiadało zegarek zwiększający bezpieczeństwo lub poszukujesz dla niego zegarka na prezent? Zapewnij mu funkcjonalny, stylowy i nowoczesny smartwatch Garett lub KiDiZ! To znane marki projektujące funkcjonalne dziecięce zegarki na rękę.

Garett Kids i KiDiZ Watch - idealny pomysł na prezent - smartwatch dla 10-latka - zegarki idealne dla dzieci od kilku do kilkunastu lat

Absolutny bestseller:

Smartwatch dla dziewczynki w kolorze różowym

Smartwatch dla dziecka w kolorze czarnym

Niebieski smartwatch dla chłopca

Dzięki smartwatchowi Twoje dziecko będzie bezpieczne w szkole i poza nią, ale też pozostaniesz z nim zawsze w kontakcie. Smartwatche to także świetny zamiennik telefonu komórkowego. Smartfony często sprawiają, że dzieci spędzają na telefonie zbyt wiele czasu. Inteligentny zegarek zapewnia pełne bezpieczeństwo, a także dostęp do najbardziej podstawowych funkcji, takich jak dzwonienie i kontakt z rodzicami. Smartwatche również zachęcają dzieci do aktywności fizycznej, nauki, a także uczą punktualności.

Inteligentny zegarek dla dziecka na powrót do szkoły

Najważniejsze cechy zegarków typu smartwatch dla dzieci:

- zegarek dla dzieci z funkcją dzwonienia i odbierania połączeń - umożliwia prowadzenie rozmów audio i video bez użycia smartfona
- smartwatch GPS dla dziecka
- zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa
- zegarek z lokalizatorem
- umożliwia śledzenie lokalizacji dziecka
- krokomierz, monitor snu, pomiar temperatury ciała -
inteligentny zegarek również ma zachęcać dzieci do aktywności, poprzez wbudowany krokomierz, monitor snu oraz podstawowe parametry życiowe, takie jak puls czy poziom natlenienia krwi
- pomoce naukowe, m.in. wbudowany plan lekcji, kalkulator, czy edukacyjne gry matematyczne

- zegarek z budzikiem - pozwoli dziecku na naukę samodzielności i punktualności
- smartwatch jest kompatybilny z systemami Android i iOS,
dzięki czemu rodzice mogą połączyć się z zegarkiem za pomocą aplikacji w swoim smartfonie i mieć wszystko pod kontrolą
-
niektóre modele posiadają także wbudowany aparat co pozwala na zachowanie ciekawych wspomnień
- monitorowanie aktywności dziecka
- w zegarkach dostępne są m.in. krokomierz, monitor snu, pomiar podstawowych parametrów życiowych (puls, natlenienie krwi).

Smartwatch dla dzieci ranking smartwatch KiDiZ Watch

Poniżej prezentujemy TOP 4 zegarków smartwatch dla dzieci na rękę marki KiDiZ Watch. Przedstawione zegarki są dostępne do kupienia w sklepie Ponadczasowi.pl

Większość modeli jest dostępnych w kilku wersjach kolorystycznych. Każdy zegarek KiDiZ Watch posiada w zestawie gratis kartę SIM, wiele z nich ma również dodatkowy pasek w zestawie!

1. Smartwatch KiDiZ Urban

Smartwatch KiDiZ Urban to nowoczesny zegarek dla dzieci z kartą SIM w zestawie, oferujący funkcje lokalizacji i rozmów w niesamowitej cenie! To absolutny bestseller! W tej cenie otrzymujesz również dodatkowy pasek do zegarka oraz kartę SIM w zestawie. Zapewnia ograniczenie dostępu do niebezpiecznych treści, co daje rodzicom spokój i wspomaga bezpieczeństwo dziecka. Funkcje bezpieczeństwa to również strefa bezpieczeństwa i przycisk SOS. Dodatkowo, ten smartwatch dla dzieci umożliwia prowadzenie rozmów, utrzymując ciągły kontakt między rodzicem a dzieckiem.

2. Smartwatch KiDiZ Next

Kolejny popularny smartwatch dla dziecka to KiDiZ Next. Ma on dokładnie te same funkcje, co KiDiZ Urban, ale różni się kolorystycznie. Mamy tutaj zatem smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia i zegarek z lokalizatorem. Dodatkowo sytuacji awaryjnej Twoje dziecko może uruchomić funkcję SOS, wysyłając powiadomienie z dokładną lokalizacją w celu uzyskania natychmiastowej pomocy i wiele wiele innych.

3. Smartwatch KiDiZ One

To nadal niesamowicie przystępny cenowo, można wręcz rzec tani smartwatch dla dziecka z ogromem funkcji i baterią 800 mAh. W porównaniu z tańszymi zegarkami, posiada znacznie większą baterię oraz lokalizację GPS, która może być dokładniejsza niż LBS zastosowana w tańszych modelach. Jest to zatem smartwatch dla dzieci z gps. Podstawowe funkcje takie jak rozmowy głosowe, przycisk SOS, strefa bezpieczeństwa i inne pozostają bez zmian.

4. Smartwatch KiDiZ Top

To smartwatch KidiZ z baterią 700 mAh, rozmowami wideo oraz lokalizatorem GPS. Dzięki rozmowom wideo możecie się nie tylko słyszeć, ale także widzieć podczas prowadzenia rozmów.

Smartwatch dla dzieci ranking smartwatch Garett

Poniżej prezentujemy TOP 8 zegarków smartwatch dla dzieci na rękę marki Garett. Przedstawione zegarki są dostępne do kupienia w sklepie Ponadczasowi.pl

Większość modeli jest dostępnych w 3 wersjach kolorystycznych. Zegarki zostały posegregowane pod względem funkcjonalności oraz popularności.

1. Smartwatch Garett Kids Essa 4G

Najważniejsze cechy zegarka Essa 4G:
- Połączenia głosowe i wideo, wiadomości SMS i WhatsApp
- Odblokowanie za pomocą twarzy - face unlock
- Mocna bateria 710 mAh
- Lokalizacja GPS / GEOogrodzenie / Przycisk SOS / Odtworzenie pokonanej trasy
- Gra matematyczna
- Krokomierz / Monitor snu
- Budzik, plan lekcji, kalkulator, stoper, kalendarz
- Aparat
- Zegarek z systemem Android
- Wyświetlacz HD

Najnowszy model producenta Garett Electronics! Inteligentny zegarek Garett Kids Essa to idealny wybór dla dzieci, łączący nowoczesny design z innowacyjnymi funkcjami. Wyposażony w specjalną ramkę ochronną, smartwatch nie tylko prezentuje się stylowo, ale także zyskuje na trwałości. Różnorodne funkcje, takie jak wykonywanie połączeń, GPS, face unlock i wiele innych, Garett Kids Essa 4G zapewnia zarówno dzieciom, jak i rodzicom pełen komfort i bezpieczeństwo. Długi czas działania baterii i duży wyświetlacz HD sprawiają, że ten smartwatch doskonale sprawdza się podczas aktywności na świeżym powietrzu i nie tylko. Co więcej zegarek uczy organizacji i edukuje, ponieważ jest to zegarek z kalkulatorem i planem lekcji. Wybierz Garett Kids Essa 4G dla swojego dziecka - to idealny towarzysz do zabawy i nauki!

2. Smartwatch Garett Kids Sun Ultra 4G

Najważniejsze cechy zegarka Sun Ultra 4G:
- Pulsometr, pulsoksymetr, ciśnieniomierz, termometr
- Połączenia głosowe i wideo, SMS oraz WhatsApp
- Odblokowanie za pomocą twarzy - face unlock
- Mocna bateria 900 mAh
- Lokalizacja GPS / GEOogrodzenie Przycisk SOS / Odtworzenie pokonanej trasy
- Gra matematyczna
- Krokomierz / Monitor snu
- Budzik, plan lekcji, kalkulator, stoper, kalendarz
- Aparat
- Zegarek z systemem Android
- Wyświetlacz HD

Kolejna nowość! Ten uroczy zegarek to nie tylko stylowy dodatek, ale także gadżet pełen praktycznych funkcji. Dzięki innowacyjnej funkcji face unlock, rozpoznawanie twarzy staje się zabawą, a wydajna bateria 900 mAh zapewni długotrwałe użytkowanie. Wyświetlacz IPS HD i funkcje zdrowotne, takie jak termometr, pulsoksymetr, czy pulsometr, sprawią, że Twoje dziecko zacznie zwracać większą uwagę na aktywność i zdrowie. Jest to również zegarek z krokomierzem, więc zachęca do ruchu i porównywania wyników z każdego dnia. Z GPS i funkcją GEOogrodzenia zawsze będziesz wiedzieć, gdzie jest Twoje dziecko. A dzięki wbudowanym grom matematycznym i planowi lekcji, nauka stanie się przyjemnością!

3. Garett Kids Life Max 4G RT

Najważniejsze cechy zegarka Life Max 4G:
- Pulsometr, pulsoksymetr, ciśnieniomierz, termometr
- Połączenia głosowe, wideo i wiadomości SMS
- Mocna bateria 800 mAh
- Lokalizacja GPS / GEOogrodzenie / Przycisk SOS / Odtworzenie pokonanej trasy
- Gra matematyczna
- Krokomierz / Monitor snu
- Budzik, plan lekcji, stoper
- Aparat
- Latarka LED
- Zegarek z systemem Android

Inteligentny smartwatch Garett Kids Life Max 4G RT jest wyposażony w lokalizację GPS, WiFi i LBS, która pozwala rodzicom na monitorowanie lokalizacji swojego dziecka. smartwatch jest odporny na wstrząsy, pyły i ma wbudowany krokomierz, co czyni go idealnym dla aktywnych dzieci. Bluetooth umożliwia sparowanie zegarka ze smartfonem lub słuchawkami. Smartwatch posiada intuicyjny system Android z menu w języku polskim, co zdecydowanie ułatwi jego obsługę. Funkcja monitorowania parametrów życiowych, zdalny podsłuch czy GEOogrodzenie, zwiększą komfort i bezpieczeństwo dzieci. Aplikacje, takie jak budzik czy plan lekcji, przydadzą się Twojemu dziecku w roku szkolnym!

4. Garett Kids Focus 4G RT

Najważniejsze cechy zegarka Focus 4G:
- Połączenia głosowe i wideo
- Bateria 550 mAh
- Lokalizacja GPS / GEOogrodzenie / Przycisk SOS / Odtworzenie pokonanej trasy
- Krokomierz / Monitor snu
- Budzik, kalkulator, stoper
- Aparat

Nowoczesny Garett Kids Focus 4G RT to dotychczasowy najpopularniejszy wybór wśród klientów sklepu Ponadczasowi. Jest to nie tylko idelany zegarek dla dzieci, ale jego uniwersalny wygląd sprawia, że to także bardzo funkcjonalny smartwatch młodzieżowy. Smartwatch Kids Focus jest wyposażony w ekran dotykowy i lokalizację GPS, Wi-Fi i LBS, dzięki której z łatwością sprawdzisz, gdzie aktualnie znajduje się Twoje dziecko. Dzięki połączeniom głosowym i wideo możesz w łatwy sposób skontaktować się ze swoją pociechą. Funkcja SOS zagwarantuje bezpieczeństwo dziecka podczas codziennych przygód. Dodatkowa funkcja kalkulatora, aparatu czy monitora snu, uczynią smartwatch nie tylko praktycznym, ale i atrakcyjnym dodatkiem dla młodych użytkowników.

5. Garett Kids N!ce Pro 4G

Najważniejsze cechy zegarka N!ce Pro 4G:
- Połączenia głosowe i wideo
- Mocna bateria 670 mAh
- Lokalizacja GPS / GEOogrodzenie / Przycisk SOS / Odtworzenie pokonanej trasy
- Krokomierz / Monitor snu
- Gra matematyczna + gry zręcznościowe
- Budzik, kalkulator, stoper
- Aparat
- Wyświetlacz HD

Nowoczesny smartwatch dla dzieci Garett Kids N!ce Pro 4G oferuje niezawodną łączność 4G LTE oraz duży i czytelny ekran IPS w jakości HD o przekątnej 1,85 cala. Smartwatch N!ce Pro to smartwatch z grami. Jest wyposażony w gry zręcznościowe i edukacyjne, które pomogą w nauce i rozwijaniu zdolności matematycznych Twojego dziecka. Co więcej, urządzenie zawiera wiele przydatnych funkcji, jak krokomierz, kalkulator czy narzędzia do komunikacji. Ważną funkcją smartwatcha jest bezpieczeństwo. Dzięki funkcjom przycisku bezpieczeństwa SOS i zdalnego podsłuchu zadbasz o bezpieczeństwo swojego dziecka. To idealne połączenie zabawy i funkcjonalności z pewnością przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym użytkownikom.

6. Garett Kids Twin 4G

Najważniejsze cechy zegarka Twin 4G:
- Połączenia głosowe i wideo
- Mocna bateria 800 mAh
- Lokalizacja GPS / GEOogrodzenie / Przycisk SOS / Odtworzenie pokonanej trasy
- Gra matematyczna
- Krokomierz / Monitor snu
- Budzik, kalkulator, stoper
- Podwójny aparat

Smartwatch Garett Kids Twin 4G to nowoczesny zegarek dla aktywnych dzieci. Seria Twin 4G oferuje połączenia głosowe i wideo, a także podwójny aparat do robienia zdjęć. Co więcej, smartwatch zawiera funkcję lokalizacji GPS, WiFi, LBS i AGPS oraz obsługuje 4G LTE. Ze smartwatchem Twin 4G zadbasz o bezpieczeństwo swojego dziecka dzięki funkcji GEOogrodzenia lub przyciskowi SOS. Z funkcjami monitorowania snu i krokomierza smartwatch ten będzie idealnym wyborem dla rodziców dbających o zdrowie i bezpieczeństwo swojego dziecka.

7. Garett Kids Rock 4G RT

Najważniejsze cechy zegarka Rock 4G:
- Połączenia głosowe i wideo
- Mocna bateria 680 mAh
- Lokalizacja GPS / GEOogrodzenie / Przycisk SOS / Odtworzenie pokonanej trasy
- Krokomierz / Monitor snu
- Gra matematyczna
- Budzik, kalkulator, stoper
- Aparat

Smartwatch Garett Kids Rock 4G RT zadba o komfort Twojego dziecka oraz Twój spokój. Dzięki funkcji rozmów wideo i głosowych będziesz w stałym kontakcie z dzieckiem. Smartwatch ten posłuży również jako doskonałe narzędzie do monitorowania bezpieczeństwa dziecka. Z funkcją SOS, Geo ogrodzeniem i zdalnym podsłuchem, możesz w łatwy sposób sprawdzić, czy Twoje dziecko jest bezpieczne. Wytrzymała konstrukcja pozwala na swobodną zabawę na świeżym powietrzu, a możliwość ustawienia własnej tapety i wymiany paska sprawi, że Twoje dziecko dopasuje smartwatch do swojego unikalnego stylu. Dodatkowe funkcje jak aparat, kalkulator i monitor snu, uczynią smartwatch Garett dobrym narzędziem do nauki i zabawy dla Twojego dziecka.

8. Garett Kids Fit

Najważniejsze cechy zegarka Fit:
- Pulsometr, pulsoksymetr, ciśnieniomierz
- Powiadomienia o wiadomościach SMS, połączeniach i z aplikacji
- Bateria 200 mAh
- 6 gier zręcznościowych - zegarek z grami
- Krokomierz / Monitor snu
- Budzik, stoper, kalkulator, kalendarz
- Wyświetlacz HD

Ten smartwatch to idealny prezent dla aktywnych maluchów, pasjonujących się sportem. Dzięki różnorodnym trybom sportowym, od biegania po wspinaczkę, Garett Kids Fit staje się motywującym narzędziem wspierającym aktywność fizyczną. Gwarantuje wygodę i zabawę na świeżym powietrzu. Wbudowany pulsometr, pulsoksymetr i ciśnieniomierz umożliwiają monitorowanie parametrów zdrowia w czasie rzeczywistym. Jest to także zegarek z grami. To nie wszystko - licz kalorie, śledź postępy i ciesz się nowoczesnym gadżetem.

Praktyczny prezent dla dziecka

Nowy rok szkolny to idealny czas na nowy początek! Rozpocznij nowy rok szkolny ze smartwatchem Garett i sklepem Ponadczasowi. Spraw swojemu dziecku nowy gadżet, z którego z pewnością będzie zachwycone, a Ty poczujesz się spokojniejszy o jego bezpieczeństwo i komfort. Zapraszamy do zakupów!

Sprawdź także inne marki zegarków dla dzieci i nastolatków

W ofercie naszego sklepu znajdziesz także zegarki młodzieżowe i dziecięce takich marek jak: Pacific, Giewont, Rubicon oraz Daniel Klein. Modele różnią się między sobą funkcjonalnościami. Marki Rubicon oraz Daniel Klein to zegarki przeznaczone dla nieco starszych dzieci, czy zegarki dla nastolatków.

Inne zegarki dla dzieci

Zegarki dla nastolatków - posiadających własny telefon komórkowy