Zegarki U-Boat – niepowtarzalny włoski styl

U-Boat to włoska marka zegarków, która słynie z oryginalnych, masywnych zegarków. W ofercie marki znajdują się zarówno modele damskie, jak i męskie, które cechują się niepowtarzalnym stylem i wysoką jakością wykonania. Zegarki U-Boat ze swoim niepowtarzalnym designem stały się synonimem ekskluzywności, którą pokochał cały świat. Zegarki U-Boat noszą ludzie sukcesu. Pokochały je gwiazdy sportu, biznesu oraz kina.

Zegarek U-Boat 8466 nazywany krwawym księżycem

Funkcjonalne i stylowe czasomierze marki U-Boat

Zegarki U-Boat to nie tylko niezwykły design, ale również pełnia możliwości wyboru opcji oraz funkcjonalności. Wśród modeli znajdziemy czasomierze na stalowej bransolecie, a także na gumowym lub skórzanym pasku. W szkiełkach chroniących tarczę wykorzystano najwyższej jakości szkiełka mineralne lub szafirowe, a czasomierze są zasilane przez niezawodne mechanizmy kwarcowe szwajcarskiej produkcji. 

Poznaj najpopularniejsze zegarki U-Boat.

Zegarek męski U-Boat 8466/B Darkmoon

Najpopularniejsze kolekcje zegarków U-Boat

Kolekcja U-Boat Darkmoon

Zegarki U-Boat z kolekcji Darkmoon to niezwykle interesujące propozycje. Cała linia zegarków jest zainspirowana drugą, tajemniczą stroną księżyca. Zawsze widzimy tylko jedną półkulę księżyca, która od dawna pozostaje owiana tajemnicą. To daje projektantom nieskończone możliwości, jeśli chodzi o projektowanie designu zegarków. Czasomierze z linii U-Boat Darkmoon charakteryzują się oryginalnym designem z obłym kształtem i kopułową budową szkła szafirowego. Kolekcja ta oferuje bogactwo kolorów tarcz oraz różne sposoby ich wykończenia. Producenci zatopili mechanizm i tarczę w specjalnym oleju. Zabieg nadaje zegarkowi niepowtarzalnego charakteru i wyjątkowego stylu. Budowa szkła oraz użycie oleju sprawia, że czasomierz wydaje się jakby nie posiadał szkiełka chroniącego tarczę. Jedynie mały pęcherzyk powietrza, wędrujący po tarczy zdradza, że szkiełko istnieje, a całość jest zatopiona w oleju.

Zegarek U-Boat 8697/B Darkmoon

W modelach z linii Darkmoon znajduje się również suche gniazdo baterii, które umożliwia samodzielną wymianę elementu bez pomocy serwisu. Kolekcja U-Boat Darkmoon to prawdziwy majstersztyk w świecie zegarmistrzowskiej sztuki.

Kolekcja U-Boat Sommerso

Zegarki z kolekcji Sommerso to niesamowite propozycje dla fanów nurkowania i innych aktywności wodnych. Czasomierze z tej kolekcji charakteryzują się wysoką klasą wodoszczelności, bo wynoszącą aż 30 ATM. Oznacza to, że możesz swobodnie pływać i nurkować z zegarkiem, nawet na dużych głębokościach. Zegarki z linii Sommerso wyróżniają się masywnym wyglądem oraz kolorystyką. Do wyboru mamy zegarki na bransolecie, gumowym pasku oraz propozycję Sommerso Bronzo na skórzanym pasku. Design zegarków nawiązuje do miłości do wody i nurkowania. Godzinę można odczytać nawet pod wodą w całkowitej ciemności. Dodatkowo czasomierze z kolekcji Sommerso zostały wyposażone w datowniki dobowe i miesięczne, które znacząco ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Zegarek U-Boat 9014 Sommerso Blue

Kultowe zegarki U-Boat dla kobiet i mężczyzn

Wskazówki oraz indeksy godzinowe zegarków zostały pokryte lumenem, dzięki czemu możesz odczytać godzinę w ciemności. Obie kolekcje zegarków to nowości w ofercie marki U-Boat i z pewnością przypadną do gustu miłośnikom oryginalnego i masywnego designu. Te zegarki są przykładem na to, że marka ta nie boi się eksperymentować z kolorem i kształtem, co przynosi ciekawe i interesujące rezultaty. 

Zegarek męski U-BOAT 8467/B Darkmoon Black IP Bronzo

W ofercie marki U-Boat znajdziemy także modele damskie, które charakteryzują się subtelnym i eleganckim wyglądem. Przykładem takiego zegarka jest model 8473/MT, z kolekcji U-Boat Rainbow Mother of Pearl.

Historia marki U-boat 

Zegarki U-Boat to włoskie produkty, które powstały w wyjątkowy sposób. Podczas II wojny światowej Włoch o nazwisku Ilvo Fontana otrzymał zadanie stworzenia zegarka dla włoskiej marynarki wojennej, który musiał spełniać surowe wymagania. W następstwie powstał jedynie projekt, który został odłożony i zapomniany na 50 lat, dopóki nie został odkryty przez wnuka Ilvo, Italo, prawdziwego entuzjastę designu, który postanowił uzupełnić i wprowadzić w życie wizję swojego dziadka. Wszystkie zegarki U-Boat są projektowane w sercu Toskanii, w Lucca.

U-Boat to symbol innowacji, świeżego designu i najwyższej jakości. W ciągu ostatnich 20 lat marka zdobyła uznanie wielu znanych osobistości i stała się symbolem prestiżu i elegancji. Posiadanie zegarka U-Boat to wyjątkowe doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci.

Rozmiar, jakość i design to najistotniejsze aspekty definiujące markę U-Boat - potężna obudowa, włoski temperament i nieodparty urok obecny w każdym zegarku.