Zegarki edukacyjne dla dzieci z cyklu #back2school smartwatch dla ucznia

Już Sierpień! A to znaczy, że za niedługo początek roku szkolnego #Back2School.

Z tej okazji spraw swojemu dziecku nowy smartwatch! W naszym sklepie Ponadczasowi znajdziesz zegarek dla dziewczynki i dla chłopca. Edukacyjne smartwatche pomogą twojemu dziecku zadbać o swoje zdrowie, rozwijać umiejętności matematyczne i pozostać z Tobą w kontakcie. Co więcej, dzięki dziecięcemu smartwatchowi zadbasz o zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych.

W ofercie naszego sklepu znajduje się kilka różnych firm produkujących zegarki dla dzieci. Chcesz wiedzieć, który smartwatch dla chłopca lub dziewczynki wybrać? Niżej znajduje się krótki opis każdej z dostępnych marek. Przeczytaj i sam/a zdecyduj, który będzie najlepszy dla twojego dziecka.

Szeroki wybór dziecięcych smartwatchy Garett

Firma Garett jest to polska marka, która została założona w 2013 roku. Firma Garett znana jest przede wszystkim ze swoich zegarków smartwatch dla dzieci, które posiadają atrakcyjny sportowy design i zachwycają dzieci. Dziecięce smartwatche Garett posiadają szereg różnych przydatnych funkcji. Zegarek z krokomierzem, pulsometrem i pomiarem temperatury ciała sprawia, że Twoje dziecko nauczy się dbać o zdrowie. Gra matematyczna, budzik i kalkulator to aplikacje, które idealnie nadadzą się w okresie szkolnym. Dzięki grze matematycznej Twoje dziecko rozwinie swoje umiejętności matematyczne, a zegarek z grami to bardzo pożądany gadżet wśród dzieci. Natomiast kalendarz, budzik, dyktafon i plan lekcji zadbają, aby uczniowie się nie spóźnili lub nie spakowali książek na inny dzień tygodnia. Smartwatch dla dziewczynki charakteryzuje się różowym kolorem, natomiast dla chłopców niebieskim, ale kolory wybierajcie dowolnie! Smartwatche dla dzieci Garett występują też w kolorze czarnym, czerwonym i fioletowym. Wytrzymałe silikonowe paski kolorem są dopasowane do koperty dziecięcego zegarka. Dodatkowe bezpieczeństwo Twojej pociechy zapewniają aplikacje jak Geo ogrodzenie, lokalizacja GPS, LBS, WiFi, zdalny podsłuch i przycisk SOS. Geo ogrodzenie powiadomi Cię, gdy dziecko przekroczy wyznaczoną w aplikacji granicę. Za pomocą lokalizacji GPS w zegarku w czasie rzeczywistym sprawdzisz gdzie znajduje się dziecko. W razie niebezpieczeństwa dzięki przyciskowi SOS znajdującym się na zegarku dziecko powiadomi Cię o zagrożeniu.

Smartwatch dla chłopca

Smartwatch dla dziewczynki

Smartwatch dziecięcy - idealny prezent dla najmłodszych

Poznaj także smartwatche innych marek

Różowy smartwatch dla dziewczynki - Giewont

Model Sim Sos GW510-1 w kolorze różowym to idealny model dla dziewczynki. Funkcje do nauki, jak budzik, tryb nie przeszkadzać, kalendarz i gra matematyczna pomagają w odrabianiu lekcji, a także uczą samodzielności i punktualności. Dodatkowe aplikacje zapewniają bezpieczeństwo, m.in. przycisk SOS, lokalizacja i zdalny aparat. Karta SIM umożliwia kontakt z otoczeniem bez użycia smartfona.

Smartwatche dla dzieci do dzwonienia Pacific

Smartwatche Pacific z kartą SIM pozwalają na rozmowy audio i wideo. Początek roku szkolnego to dobry moment na kupno zegarków edukacyjnych z budzikiem, planem lekcji i grą matematyczną. Krokomierz i monitor snu wspierają zdrowie. Bezpieczeństwo podkreślają przycisk SOS, GEOogrodzenie i lokalizacja GPS. Dostępne w kolorach: czarnym, niebieskim, różowym i pomarańczowym.

Eleganckie i proste smartwatche dla dzieci - Rubicon

Japoński producent Rubicon oferuje modele dla chłopców, dziewczynek i unisex. Kolorystyka unikatowa, różne połączenia kolorów. Funkcje edukacyjne to m.in. plan lekcji, budzik, kalkulator i gra matematyczna. Bezpieczeństwo zapewniają przycisk SOS, lokalizacja GPS, GEOogrodzenie i zdalny podsłuch.

Jaki edukacyjny smartwatch dla dziecka wybrać?

Jaki smartwatch wybrać? Wybór smartwatcha dla dziecka to ważna decyzja. Warto uwzględnić wiek i preferencje dziecka odnośnie kolorystyki i funkcjonalności. Młodsze dzieci lepiej poradzą sobie z prostszymi modelami, a starsze mogą cieszyć się bardziej zaawansowanymi funkcjami. Funkcje edukacyjne, takie jak kalkulator czy kalendarz, pomogą dziecku w nauce i organizacji czasu. Bezpieczeństwo najmłodszych jest kluczowe, dlatego zegarek powinien mieć przycisk SOS, lokalizację GPS i inne funkcje monitorujące, przykładowo zdalny podsłuch. Jeśli chcemy komunikować się z dzieckiem, warto wybierać modele z obsługą karty SIM. Również aspekty zdrowotne, jak monitorowanie aktywności fizycznej, są istotne. Intuicyjny interfejs ułatwi obsługę, a długa żywotność baterii zapewni korzystanie przez cały dzień. Jeśli chodzi o budżet to zegarki dziecięce typu smartwatch mieszczą się w przedziale cenowym do 600 zł.