Zegarek dla dziecka z GPS – praktyczny pomysł na prezent dla dziecka

Praktyczny prezent dla dziecka nie istnieje? Nic bardziej mylnego! W tym artykule udowodnimy Ci, że zegarek smartwatch dla dziecka z GPS to nie tylko ciekawy gadżet dla Twojej pociechy, chrześnicy, czy chrześniaka, ale również praktyczne urządzenie realnie zwiększające bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Smartwatch dla dzieci z funkcją dzwonienia i wiele innych

Jeżeli chcesz zawsze wiedzieć, gdzie znajduje się dziecko, wypróbuj smartwatch z GPS. Dzięki lokalizacji GPS, przyciskowi SOS oraz możliwości wykonywania połączeń głosowych i wideo zapewnisz dziecku bezpieczeństwo, a Ty nie będziesz się martwić podczas jego pobytu poza domem.

Oto najnowsze zegarki smartwatch Garett dla dzieci:

Zegarek z GPS dla dziecka

Zastanawiasz się, jak to wszystko jest możliwe?! To wszystko dzięki użyciu różnych metod geolokalizacji – GPS, LBS oraz WiFi. W rezultacie połącznenia tych 3 technologii zegarek będzie niezastąpiony przy namierzaniu dziecka. To jeszcze nie wszystko! Funkcja GEOogrodzenia pozwoli Ci ustalić granice spacerów dla małego podróżnika. Jeśli pociecha opuści strefę, dostaniesz powiadomienie na telefon - przydatne, prawda?

W wyborze pod uwagę weź także zegarki Garett Kids Rock:

Smartwatch dla dzieci na kartę SIM – bądźcie w stałym kontakcie

Ponadto, każdy zegarek Garett dla dziecka ma wbudowany mikrofon oraz głośnik, obsługuje także karty SIM. Dzięki temu maluch może odebrać i wykonać połączenie głosowe oraz wideo – w dowolnej chwili sprawdzisz, czy w jego otoczeniu nie dzieje się nic niepokojącego.

Podczas lekcji dziecko nie może odebrać połączenia telefonicznego? Nic nie szkodzi, jeśli masz mu do przekazania pilną informację, wystarczy zostawić wiadomość głosową. Pociecha odbierze ją w dowolnym momencie.

Przycisk SOS i monitoring głosu w zegarku

Dzięki zegarkowi dziecięcemu Garett zaopiekujesz się pociechą na odległość – w każdym momencie możesz włączyć dyskretny podsłuch. Ponadto, jeśli dziecko poczuje zagrożenie, użyje przycisku SOS, który powiadomi wybrane kontakty o niebezpiecznym zdarzeniu. Co ważne może to zrobić bardzo dyskretnie.

Jeśli preferujesz okrągłą kopertę polecamy model Garett Kids Focus:

Smartwatch z monitorem snu

To jeszcze nie wszystko! Inteligentny smartwatch dla dziecka będzie regularnie kontrolować poziom aktywności pociechy za pomocą krokomierza. Urządzenie jest również wyposażone w monitor snu. Dzięki specjalnym czujnikom smartwatch wykryje ruch dziecka podczas snu oraz zmierzy jego puls, a każdego ranka otrzymasz raport dotyczący jakości nocnego wypoczynku.

Smartwatch dla dziecka Garett - idealny prezent dla dziecka

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię, że pierwszy zegarek dla dziecka, powinien być nie tylko ciekawym gadżetem, ale również zapewniać bezpieczeństwo i kontakt z dzieckiem, w każdej sytuacji.

Wszystkie polecane przez nas zegarki smartwatch Garett dla dzieci: